Β’ ΕΠΣΑ: Απόλλων Αθηνών Δάφνη 1-1 Κορωνίδα

Η ομάδα του Απόλλωνα δεν εκμεταλλεύτηκε τις ευκαιρίες της και δεν μπόρεσε να πάρει την νίκη.

Ισοπαλία με 1-1 ανάμεσα σε Απόλλων Αθηνών Δάφνη και Κορωνίδα για την 12η αγωνιστική της Β’ ΕΠΣΑ.

Ο Απόλλωνας προηγήθηκε στο 18ο λεπτό με τον Νόκα αλλά η Κορωνίδα ισοφάρισε μόλις πέντε λεπτά αργότερα με τον Λίτσο.

Ο Απόλλωνας είχε αρκετές ευκαιρίες να ισοφαρίσει αλλά η μεγαλύτερη χαμένη ευκαιρία ήτανε το χαμένο πέναλτι του Κοφίνη στο 80ο λεπτό.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΦΝΗ(Θανάσης Αθανασόπουλος): Δράκο, Κανελλάκης, Δούρος(Απέργης 68′), Ασημακόπουλος, Χάσκης, Βλαχονικολέας, Κορφιάτης, Κόκκορης(Τσούμπας 62′), Νόκα(Απεντινάι 68′), Κοφίνης, Τριανταφυλλίδης

ΚΟΡΩΝΙΔΑ(Άρης Τζεφεράκος): Ιωαννίδης, Κράβαρι, Κορρές, Σουατζόγλου, Τριανταφύλλου, Τσαγκαρογιαννάκης, Παλαιολόγου(Σκέμπι 85′), Βελέντζας(Μητσάκος 70′), Πύργας(Γκολφινόπυλος 75′), Αραπάι, Λίτσο