Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της Α1 Πόλο Ανδρών!

Το πρόγραμμα του Α’ Όμιλου όπου βρίσκεται ο Απόλλωνας:

1η αγωνιστική
Σάββατο 02/10/21
ΑΕΚ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

2η αγωνιστική
Σάββατο 09/10/21
ΑΕΚ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική
Σάββατο 16/10/21
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

4η αγωνιστική
Σάββατο 23/10/21
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕΚ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΟΚ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

5η αγωνιστική
Σάββατο 06/11/21
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΟΚ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

6η αγωνιστική
Σάββατο 13/11/21
ΠΑΟΚ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΕΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

7η αγωνιστική
Σάββατο 20/11/21
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΕΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΟΚ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

Β’ γύρος – Α’ όμιλος
8η αγωνιστική
Σάββατο 27/11/21
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΟΚ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

9η αγωνιστική
Σάββατο 11/12/21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΚ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΟΚ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

10η αγωνιστική
Σάββατο 18/12/21
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

11η αγωνιστική
Σάββατο 08/01/22
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

12η αγωνιστική
Σάββατο 15/01/22
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΟΚ
ΑΕΚ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

13η αγωνιστική
Σάββατο 29/01/22
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΟΚ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ -ΑΕΚ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

14η αγωνιστική
Σάββατο 05/02/22
ΑΕΚ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΟΚ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ